top of page

Přispěli byste rádi třeba jen drobnou částkou na tvorbu Teatritis?

My vám budeme moc vděční a vrátíme vám to na jevišti!
 

Vážení diváci a přátelé Teatritis, 

jak jste se již mohli případně dočíst v naší sekci "O Teatritis", rádi bychom v nadcházejících letech více rozvinuli naší divadelní činnost a také rozšířili naše portfolio o další hry, které vám s radostí zahrajeme kdykoliv a kdekoliv to jen bude možné.

Proto, pokud nám v těchto plánech fandíte, pokud se vám naše dosavadní představení líbila, prosíme, podpořte nás.

Slibujeme, že veškeré obdržené finanční prostředky investujeme pouze do rozvoje činnosti souboru Teatritis, o čemž vás následně rádi přesvědčíme na jevišti!

Pokud byste snad zvažovali jinou podporu než přímo finanční, napište nám

Mockrát děkujeme! 

Pavel Šturm, režisér Teatritis

Dary

Jak přispět...

Pokud byste byli tak štědří a podpořili naši činnost, připravili jsem pro vás jednoduchý způsob provedení takového finančního daru.

Níže naleznete QR kódy již s přednastavenými částkami, které jednoduše naskenujete pomocí aplikace vašeho mobilního bankovnictví. Následný  postup již jistě znáte.

Nevyhovují vám přednastavené hodnoty? Po načtení QR kódu můžete hodnotu částky změnit. Pokud vám nevyhovuje QR kód, použijte přímo číslo účtu 2002336906/2010.

100.png

100 Kč

200.png

200 Kč

500.png

500 Kč

1000.png

1000 Kč

menší kč

Příjemce daru je provozovatel Teatritis, z. s. IČ: 17414261

POTVRZENÍ O DARU: Pokud máte zájem o zaslání účetního dokladu - potvrzení o převzetí daru, prosíme ozvěte se nám na teatritis.prague@gmail.com.

Budete požádáni o zaslání údajů, které budou uvedeny v potvrzení (adresa trvalého bydliště, datum narození, identifikace platby - číslo účtu).

 

Poté vám potvrzení ve formátu PDF zašleme emailem.

V případě větších částek nás, prosím, kontaktujte pro sepsání darovací smlouvy.

bottom of page