top of page

V současné době pro vás máme připravené tři komedie, "Apartmá v hotelu Plaza" od Neila Simona , "Prokletí nefritového škorpióna" od  Woodyho Allena a "Reformu" od Šárky Pichrtové. Představení bývají nabitá, jak na jevišti, tak v hledišti, proto neváhejte a přijďte se podívat!

Na co se můžete brzy těšit 

Vstupenky
800x600 PLAZA.png

Neil Simon: Apartmá v hotelu Plaza

 

Tři páry, tři příběhy, jeden hotelový pokoj a směšnost krize středního věku. Všudypřítomné hořké tóny jsou přebaleny brilantním slovním humorem - ať už se Karen pokouší vzkřísit vykolejené manželství se Samem, bohémský hollywoodský producent Jesse svádí svou dávnou školní lásku Muriel nebo se Roy s Normou dobývají do koupelny, kam se v den svatby zamkla jejich dcera. Smějte se jim! Ale až v některé situaci poznáte sami sebe, zasmějete se o to upřímněji.

HRAJÍ: O. Bojková, A. Gregor, J. Issa, J. Darebný, Z. Volínová, J. Volín, K. Hrubá/M. Pinkava, 

M. Mařík, M. Ondruch

SCÉNÁŘ: Neil Simon

REŽIE: Pavel Šturm

Kdy 

Neděle  9. 6. 2024 | 19:30

Kde 

Divadlo Debut,

Boleslavova 13, Nusle, Praha 4

Plaza
ProkletiNefritovehoSkorpiona-5401_edited.jpg

Woody Allen: Prokletí nefritového škorpióna

Kouzelná konverzační komedie Woodyho Allena z prostředí newyorské pojišťovny 40. let přináší zábavu, napětí i romantiku. Magický duet mezi geniálním pojišťovákem a asertivní kolegyní, která "ohrožuje jeho státeček ve státě", nabývá groteskních rozměrů, když C.W. Briggs začne pod vlivem Nefritového škorpióna vyšetřovat sám sebe ve zdánlivě bezchybném zločinu.

 

HRAJÍ: A. Gregor, O. Bojková, M. Mařík, J. Volín, J. Lelek, J. Darebný, M. Ondruch, K. Hrubá/M. Pinkava,

I. Šebová/J. Issa

SCÉNÁŘ: Woody Allen 

HUDBA: D. Le Cam

REŽIE: Pavel Šturm

Kdy 

Neděle 19. 5. 2024 | 19:00

Kde 

Divadlo Na Prádle,

Besední 3, Malá Strana, Praha 1

Škorpión
Reforma - Teatritis - web (9 of 48).jpg

Šárka Pichrtová: Reforma

 

Pohár přetekl a české studentstvo se rozhodne hromadně emigrovat za lepším… Kdo zachrání české školství? Autorská komedie plná  jazykového humoru, absurdních situací i nečekaných řešení problému. Při přípravě reformy se střetává nové se starým, probublává nekompetentnost na všech úrovních.

HRAJÍ: O. Bojková, J. Darebný, A. Gregor, K. Hrubá, J. Lelek, M. Mařík, Z. Nuc, M. Ondruch, P. Šturm, J. Volín, Z. Volínová

SCÉNÁŘ: Šárka Pichrtová

REŽIE: Pavel Šturm

Kdy 

Termíny pro rok 2024 budou upřesněny.

Kde 

Divadlo Na Prádle,

Besední 3, Malá Strana, Praha 1

Reforma
bottom of page