top of page

V současné době pro vás máme připravené dvě komedie, "Prokletí nefritového škorpióna" od Woodyho Allena a "Reformu" od Šárky Pichrtové. Obě představení bývají opravdu nabitá, jak na jevišti, tak v hledišti, proto neváhejte a přijďte se podívat!

Na co se můžete brzy těšit 

Vstupenky
ProkletiNefritovehoSkorpiona-5401_edited.jpg

Prokletí nefritového škorpióna (Woody Allen)

Kouzelná konverzační komedie Woodyho Allena z prostředí newyorské pojišťovny 40. let přináší zábavu, napětí i romantiku. Magický duet mezi geniálním pojišťovákem a asertivní kolegyní, která "ohrožuje jeho státeček ve státě", nabývá groteskních rozměrů, když C.W. Briggs začne pod vlivem Nefritového škorpióna vyšetřovat sám sebe ve zdánlivě bezchybném zločinu.

 

HRAJÍ: A. Gregor, O. Bojková, M. Mařík, J. Volín, J. Lelek, J. Darebný, M. Ondruch, K. Hrubá/M. Pinkava, I. Šebová/J. Issa

HUDBA: D. Le Cam

REŽIE: Pavel Šturm

Kdy 

Pondělí,  4.12. 2023 | 19:30

Kde 

Divadlo Na Prádle,

Besední 3, Malá Strana, Praha

Škorpión
Reforma - Teatritis - web (9 of 48).jpg

Reforma (Šárka Pichrtová)

 

Pohár přetekl a české studentstvo se rozhodne hromadně emigrovat za lepším… Kdo zachrání české školství? Autorská komedie plná  jazykového humoru, absurdních situací i nečekaných řešení problému. Při přípravě reformy se střetává nové se starým, probublává nekompetentnost na všech úrovních.

HRAJÍ: O. Bojková, J. Darebný, A. Gregor, K. Hrubá, J. Lelek, M. Mařík, Z. Nuc, M. Ondruch, P. Šturm, J. Volín, Z. Volínová

SCÉNÁŘ: Šárka Pichrtová

REŽIE: Pavel Šturm

Kdy 

Letos už ne :)

Termíny pro rok 2024 budou upřesněny.

Kde 

Divadlo Na Prádle,

Besední 3, Malá Strana, Praha 1

Reforma
bottom of page