top of page

Co o Teatritis možná
nevíte

Znám i jednoho zbraslavského herce, mám se ho zeptat...?

Soubor Teatritis vznikal cíleným sběrem potulných herců v průběhu roku 2017 v souvislosti s uvedením autorské komedie Šárky Pichrtové "Reforma".

Jelikož úspěch tohoto činoherního počinu výrazně předčil naše očekávání co do návštěvnosti, ovací a počtu odehraných představení, namísto uvadajících uměleckých tendencí jsme se v roce 2020 rozhodli rozšířit naše portfolio o další hru.

Výběr režiséra Pavla padl na divadelní adaptaci filmové komedie Woodyho Allena "Prokletí nefritového škorpióna". A hle, i zde se naše pojetí tohoto příběhu setkalo s velmi vřelým přijetím publika. 

V současné době uvadíme v pořadí již třetí hru - slavnou komedii Neila Simona "Apartmá v hotelu Plaza". Termín premiéry tohoto komediálního kousku padl na duben 2024.

Soubor Teatritis je od roku 2022 oficiálním divadelním spolkem.

Tento status by nám měl pomoci rozšířit naši divadelní aktivitu zejména s ohledem na možnost získání finanční podpory z grantů, darů a jiných zdrojů, nikoliv jen z prodeje vstupenek.

Mimo naše tradiční "domácí" scény divadla Na Prádle a divadla Debut jsme po dohodě ochotni umělcovat i jinde, a to třeba formou hostování nebo zájezdu. Pokud byste tedy měli zájem nás vidět někdy někde u vás, napište nám!

Vězte, že členové našeho souboru dokáží v některých případech navodit komično nebo spíše tragično už jen na základě svých vrozených charakteristik..

O nas
Náš soubor

Soubor Teatritis se skládá z rozmanitého vzorku lidské společnosti nebo alespoň věříme, že tomu tak u všech jedinců je. Ať už ano nebo ne, spojuje nás všechny radost z umění, tvorby a humoru, toho pravda někdy nelidského. 

IMG_6578.JPG
nas tym
bottom of page